Ευαισθητοποίηση των μαθητών του 7ου Γυμνασίου Καβάλας για τα άτομα με αναπηρία

 

Μια εργασία της φιλολόγου Ειδικής Αγωγής Μάρθας Πολυστηριάδου

Μαθητικό δυναμικό 7ου Γυμνασίου 2016-2017

Α1

Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή
ΑΛΧΑΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΣΤΕΛΛΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΡΓΥΡΟΥ ΗΛΙΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΒΟΥΛΔΟΥΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΓΑΤΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΓΚΑΪΝΤΑΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ - ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΛΕΝΤΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΣΑΒΒΑΣ
ΔΟΥΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΑΝΝΑ
ΔΡΟΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΚΕΛΕΤΖΗ ΜΑΡΙΑ - ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΟΥΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΦΑΝΗΣ
ΛΟΥΡΔΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΟΥΓΓΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΧΟΙΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΤΟΥΡΕΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ - ΡΑΦΑΕΛΛΑ
ΧΑΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

Α2

Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή
ΑΛΜΑΔΙ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΒΑΚΕΦΛΛΙ ΜΑΤΕΟ - ΜΑΤΘΑΙΟΣ
ΒΕΡΝΕΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΒΛΑΜΗΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΕΣΙΚΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΟΝΣΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΚΟΡΟΣΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ
ΚΟΥΜΛΙΑ ΕΛΕΝΗ
ΜΑΝΤΖΙΩΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΜΕΝΤΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ - ΣΤΑΜΑΤΙΑ
ΜΟΡΦΙΔΗ ΕΛΕΝΗ
ΜΟΥΤΑΦΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΜΠΑΤΖΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΠΕΝΤΙΝΙ ΚΛΕΙΝΤΙ
ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΝΟΜΙΚΟΥ ΚΛΗΜΕΝΤΙΝΗ
ΟΔΥΣΣΕΩΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΠΑΧΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΤΣΑΚΩΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΤΣΑΜΑΛΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

 

Α3

Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή
ΑΛΜΑΔΙ ΜΩΥΣΗΣ
ΑΛΜΑΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
ΓΕΡΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΑΝΙΛΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΔΕΛΙΤΖΕ ΕΥΜΟΡΦΙΑ
ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΜΗΤΑΦΙΔΗ ΑΘΗΝΑ
ΠΕΝΤΕΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΡΑΠΙ ΜΟΥΧΑΜΕΤ
ΡΑΦΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΣΑΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΣΕΪΤΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΣΟΜΟΝΟΥΔΗ ΜΑΡΟΥΛΑ
ΧΑΝΔΡΟΥΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΧΑΤΖΗΗΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 

 

Β1

Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΒΕΤΤΑ ΑΘΗΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΒΙΚΕΛΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
ΒΡΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΟΡΔΟΚΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ
ΚΟΒΟΥΣΙΑΔΟΥ ΖΩΗ-ΑΝΝΑ
ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΟΥΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΙΟΓΚΑ ΉΒΗ
ΛΟΥΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΑΔΕΜΛΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΝΙΝΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
ΠΑΝΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΠΑΠΠΑ-ΤΖΑΝΕΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΠΕΡΤΖΕΜΛΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΤΑΜΒΑΚΗ ΑΝΔΡΕΑΝΑ
ΤΣΙΓΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΧΑΤΖΗΗΛΙΑ ΑΡΧΟΝΤΙΑ
ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΆΝΝΑ

 

Β2

Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή
ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΔΡΟΣΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΜΦΙΕΤΖΟΓΛΟΥ ΣΥΛΒΑΝΑ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΕΡΙΦΥΛΗ ΠΑΡΘΕΝΑ
ΚΑΖΑΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΡΙΑ
ΚΕΛΑΪΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΚΟΥΤΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
ΚΤΙΣΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΑΛΙΚΟΣ ΒΑΪΟΣ
ΛΙΟΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΑΝΩΛΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΜΑΤΑΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΜΗΤΑΦΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΜΠΟΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΠΟΛΟΥ ΑΓΛΑΪΑ
ΣΕΝΤΙΚΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΤΑΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΟΥΡΕΤΖΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

 

Β3

 

Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή
ΑΡΓΥΡΗ ΕΥΡΊΔΙΚΗ
ΓΚΑΒΑΛΙΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
ΔΗΜΕΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ-ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
ΚΡΙΘΑΡΕΛΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΜΑΝΙΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΝΕΡΑΝΤΖΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΝΤΟΥΜΠΟΥΡΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ
ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΣΤΑΘΩΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΣΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
ΦΚΙΑΡΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΧΑΙΔΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΧΑΤΖΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ- ΙΩΑΝΝΗΣ

 

Γ1

Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή
ΑΛΜΑΔΙ ΜΕΛΙΣΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ
ΑΡΓΥΡΗ ΜΑΡΙΑ - ΓΕΩΡΓΙΑ
ΒΕΡΓΟΥΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΒΟΥΧΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΚΟΝΤΙΝΙ ΕΡΑ
ΔΕΛΛΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΔΟΥΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΚΑΤΣΙΑΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΚΟΚΟΝΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΚΟΥΣΟΥΝΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΝΙΔΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΠΕΤΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ
ΤΟΜΠΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

Γ2

Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή
ΑΛΜΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΚΟΡΔΟΚΟΥΖΗ ΑΘΗΝΑ
ΚΟΡΟΜΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΟΤΕΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΚΤΙΣΤΗ ΕΡΩΦΙΛΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΛΥΚΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΜΑΤΕΝΤΖΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΟΥΚΑΦΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ
ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΠΑΤΣΟΥ ΗΛΙΑΝΑ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΜΠΕΜΠΡΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΜΩΫΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΜΩΫΣΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ
ΠΑΠΑΜΕΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΡΕΓΓΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ

 

Γ3

Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή
ΑΧΜΕΤΑΪ ΣΕΡΤΖΙΟ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
ΚΟΤΙΝΗ ΕΛΕΝΗ
ΚΟΤΣΑΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΚΥΡΚΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ
ΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΛΟ ΕΡΓΚΕΣ
ΜΕΤΧΑΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΜΟΥΛΛΑΙ ΡΟΜΑΙΟ
ΜΠΑΝΑΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΕΤΡΟΥ ΛΥΔΙΑ - ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΠΙΠΕΡΓΙΑ ΧΑΡΑ
ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΣΠΥΡΟΓΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΤΕΡΠΟΥΪΚΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
ΤΟΥΛΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΤΟΥΡΕΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ - ΛΑΖΑΡΟΣ
ΤΣΙΠΙΖΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
ΨΑΡΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

 

Αποτελέσματα Μαθητικών Εκλογών 2016-2017

Τα Μαθητικά Συμβούλια για το έτος 2016-2017

Μαθητικές κοινότητες σχολικού έτους 2015-2016

Υποκατηγορίες

Πρόσθετες πληροφορίες